Imprezy integracyjne z noclegiem Ostrów Wielkopolski

Spotkanie biznesowe może się nieco przedłużyć. Niektóre eventy to wydarzenia kilkudniowe, dlatego warto zadbać o komfortowe pokoje dla zaproszonych pracowników i Gości. Ośrodek Borowianka organizuje imprezy integracyjne z noclegiem Ostrów Wielkopolski. Jesteśmy przekonani, że nasza profesjonalna obsługa, wyjątkowe udogodnienia i malownicza lokalizacja sprawią, że Państwa spotkanie będzie niezapomniane i owocne.


Znajdujemy się z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie zapewniając łatwy dostęp do głównych dróg. Nasza malownicza lokalizacja stwarza idealne warunki do relaksu i budowania pozytywnych relacji w zespole. Imprezy integracyjne z noclegiem w Ostrowie Wielkopolskim to dobra okazja do poszerzenia swoich kompetencji oraz lepszego poznania się współpracowników. Eventy tego typu pozwalają na integrację, o którą trudno zadbać podczas codziennej pracy w firmie.


Oferujemy komfortowe pokoje z wygodnymi łóżkami, łazienkami i nowoczesnym wyposażeniem. Nasz personel zadba o to, aby Państwo i Państwa goście czuli się jak w domu. Impreza integracyjna z noclegiem w Ostrowie Wielkopolskim nie musi być wyłącznie obowiązkiem. Warto dać swoim pracownikom nieco swobody, aby mogli lepiej się poznać. Spotkania poza miejscem pracy dobrze wpływają na ich relacje, a co za tym idzie na wydajność pracy.


Do Państwa dyspozycji oddajemy przestronne sale wyposażone w nowoczesny sprzęt i meble. Organizujemy także imprezy rodzinne. W naszej stylowej karczmie możecie spróbować dań kuchni regionalnej. Serwujemy smaczne i zdrowe posiłki, które są przygotowywane ze świeżych składników od lokalnych dostawców.

Imprezy okolicznościowe