Sale konferencyjne Ostrów Wielkopolski – klimatyzowane wnętrza

Centrum Konferencyjne Borowianka to aż pięć niezależnych pomieszczeń, które oddajemy do dyspozycji naszych Gości. Wszystkie sale konferencyjne Ostrów Wielkopolski wyposażone są w podstawowy sprzęt niezbędny do przeprowadzenia konferencji lub szkolenia. Ponadto istnieje możliwość wypożyczenia bardzo wygodnego systemu prezentacji multimedialnej.


Centrum Konferencyjne Borowianka to aż pięć niezależnych sal, które oddajemy do dyspozycji naszych Gości. Każda z sal wyposażona jest podstawowy sprzęt niezbędny do przeprowadzenia konferencji lub szkolenia. Ponadto istnieje możliwość wypożyczenia bardzo wygodnego systemu prezentacji multimedialnej.

Nieodłączną częścią każdej konferencji czy szkolenia są smaczne, ciepłe posiłki dla uczestników. Naszym Klientom zapewniamy najwyższej jakości usługi gastronomiczne realizowane w formie cateringu lub bufetu. Serwujemy przygotowane przez naszych   doświadczonych  kucharzy  smaczne i zdrowe przysmaki  kuchni polskiej oraz europejskiej.

Nasze sale konferencyjne w Ostrowie Wielkopolskim to nowoczesne i funkcjonalne wnętrza, które pomieszczą zarówno mniejsze, kameralne spotkania, jak i większe konferencje. Zostały wyposażone w najnowocześniejsze technologie, w tym zaawansowany system audiowizualny, projektory multimedialne, ekrany, nagłośnienie oraz szybkie połączenie internetowe. Zapewniamy również profesjonalne wsparcie techniczne, aby upewnić się, że wszystko działa sprawnie i bez zakłóceń.

Przed hotelem znajduje się monitorowany parking na 150 miejsc, z którego mogą korzystać uczestnicy konferencji i wszyscy goście hotelu. Takie rozwiązanie na pewno sprzyja dużym zjazdom firmowym oraz szkoleniowym.


Oferujemy Państwu również wynajem sal bankietowych na przyjęcie rodzinne. Możemy zorganizować pełen zakres usług cateringowych, które będą idealnie dopasowane do Waszych potrzeb. Oferujemy różnorodne opcje menu, w tym przerwy na kawę, lunche, obiady biznesowe i wiele innych. Nasz zespół kulinarny przygotowuje świeże i smaczne potrawy, które zadowolą nawet najbardziej wymagających Gości.


Sale konferencyjne Ostrów Wielkopolski w ośrodku Borowianka położone są w dogodnej lokalizacji, zaledwie kilka minut od centrum miasta. Dzięki temu zapewniamy łatwy dostęp zarówno dla lokalnych, jak i zagranicznych gości. Nasza lokalizacja umożliwia również korzystanie z różnorodnych udogodnień w okolicy. Informujemy, że 2,5 km od Hotelu i Restauracji Borowianka znajduje się dworzec PKP i PKS. Przy Ośrodku zlokalizowane są również dwa przystanki komunikacji miejskiej po dwóch stronach drogi, oddalone o 15 i 50 m.

Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem doradczym oraz do rezerwacji dogodnego dla Państwa terminu spotkania. Jesteśmy elastyczni i otwarci na Wasze sugestie.


Konferencja w Hotelu Borowianka *** będzie doskonałym wyborem.


Duża sala wielofunkcyjna o powierzchni 170 m2
Wymiary: 17m x 10m, wysokość 3m.

Sala mogąca pomieścić w ustawieniu kinowym ok. 250 osób, w ustawieniu "U" ok. 150 oraz 100 osób w układzie szkolnym. Wyposażona w niezbędny sprzęt audiowizualny , dostęp do sieci Wi-Fi , oraz zaciemnienie.

Sala konferencyjna 5A o powierzchni 75 m2
Wymiary: 15m x 5m, wysokość 3m.

Sala mogąca pomieścić w ustawieniu kinowym ok. 100 osób, w ustawieniu "U" - ok. 60 oraz 50 osób w układzie szkolnym. Wyposażona w niezbędny sprzęt audiowizualny , dostęp do sieci Wi-Fi , oraz zaciemnienie.

Sala konferencyjna 5B o powierzchni 55 m2
Wymiary: 11m x 5m, wysokość 3m.

Sala mogąca pomieścić w ustawieniu kinowym ok. 70 osób, w ustawieniu "U" - ok. 40 oraz 35 osób w układzie szkolnym. Wyposażona w niezbędny sprzęt audiowizualny , dostęp do sieci Wi-Fi , oraz zaciemnienie.

Sala konferencyjna 5C o powierzchni 14 m2
Wymiary: 9m x 7m, wysokość 3m.

Sala mogąca pomieścić w ustawieniu "L" - ok. 12. Wyposażona w podstawowy  sprzęt, dostęp do sieci Wi-Fi , oraz zaciemnienie.

Sala wielofunkcyjna  w budynku nr 3 o powierzchni 40 m2
Wymiary: 10m x 4m, wysokość 2,5m.

Sala mogąca pomieścić w ustawieniu kinowym ok. 50 osób, w ustawieniu "U" - ok. 40 oraz 30 osób w układzie szkolnym . Wyposażona w podstawowy  sprzęt, dostęp do sieci Wi-Fi , oraz zaciemnienie.

Restauracja

Sala restauracyjna dla ok. 100 gości
Idealna do spotkań integracyjnych lub rodzinnych , posiada duży przestrzenny taras z widokiem na tereny zielone  . W sezonie letnim  idealny na krótki odpoczynek przy znakomitej włoskiej kawie czy herbacie. Dodatkowym atrybutem jest  przylegająca  sala malinowa z osobnym wejściem z której można  skorzystać na czas trwania imprezy.

Posiadamy wieloletnią tradycję w branży restauratorskiej . Nasi kucharze dbają o to, aby dania były nie tylko smaczne, ale również zdrowe i wykwintnie podane. Serwujemy wyśmienite dania a’ la carte kuchni zarówno polskiej jak i europejskiej.

Miła obsługa i nowoczesne zaplecze konferencyjne – restauracyjne  zapewnią Państwu zarówno wspaniały wypoczynek w gronie rodzinnym jak i udane spotkanie biznesowe

Oferujemy  lokalne  wypieki cukiernicze.