Sale konferencyjne

Centrum Konferencyjne Borowianka to aż pięć  niezależnych sal, które oddajemy do dyspozycji naszych Gości. Każda z  sal  wyposażona jest  podstawowy sprzęt  niezbędny do  przeprowadzenia konferencji  lub  szkolenia . Ponadto istnieje możliwość  wypożyczenia bardzo wygodnego systemu prezentacji multimedialnej.

Nieodłączną częścią każdej konferencji czy szkolenia są smaczne, ciepłe posiłki dla uczestników. Naszym Klientom zapewniamy najwyższej jakości usługi gastronomiczne realizowane w formie cateringu lub bufetu. Serwujemy przygotowane przez naszych   doświadczonych  kucharzy  smaczne i zdrowe przysmaki  kuchni polskiej oraz europejskiej .


Konferencja w Hotelu Borowianka *** będzie doskonałym wyborem.


Duża sala wielofunkcyjna o powierzchni 170 m2
Wymiary: 17m x 10m, wysokość 3m.

Sala mogąca pomieścić w ustawieniu kinowym ok. 250 osób, w ustawieniu "U" ok. 150 oraz 100 osób w układzie szkolnym. Wyposażona w niezbędny sprzęt audiowizualny , dostęp do sieci Wi-Fi , oraz zaciemnienie.

Sala konferencyjna 5A o powierzchni 75 m2
Wymiary: 15m x 5m, wysokość 3m.

Sala mogąca pomieścić w ustawieniu kinowym ok. 100 osób, w ustawieniu "U" - ok. 60 oraz 50 osób w układzie szkolnym. Wyposażona w niezbędny sprzęt audiowizualny , dostęp do sieci Wi-Fi , oraz zaciemnienie.

Sala konferencyjna 5B o powierzchni 55 m2
Wymiary: 11m x 5m, wysokość 3m.

Sala mogąca pomieścić w ustawieniu kinowym ok. 70 osób, w ustawieniu "U" - ok. 40 oraz 35 osób w układzie szkolnym. Wyposażona w niezbędny sprzęt audiowizualny , dostęp do sieci Wi-Fi , oraz zaciemnienie.

Sala konferencyjna 5C o powierzchni 14 m2
Wymiary: 9m x 7m, wysokość 3m.

Sala mogąca pomieścić w ustawieniu "L" - ok. 12. Wyposażona w podstawowy  sprzęt, dostęp do sieci Wi-Fi , oraz zaciemnienie.

Sala wielofunkcyjna  w budynku nr 3 o powierzchni 40 m2
Wymiary: 10m x 4m, wysokość 2,5m.

Sala mogąca pomieścić w ustawieniu kinowym ok. 50 osób, w ustawieniu "U" - ok. 40 oraz 30 osób w układzie szkolnym . Wyposażona w podstawowy  sprzęt, dostęp do sieci Wi-Fi , oraz zaciemnienie.

Restauracja

Sala restauracyjna dla ok. 100 gości
Idealna do spotkań integracyjnych lub rodzinnych , posiada duży przestrzenny taras z widokiem na tereny zielone  . W sezonie letnim  idealny na krótki odpoczynek przy znakomitej włoskiej kawie czy herbacie. Dodatkowym atrybutem jest  przylegająca  sala malinowa z osobnym wejściem z której można  skorzystać na czas trwania imprezy.

Posiadamy wieloletnią tradycję w branży restauratorskiej . Nasi kucharze dbają o to, aby dania były nie tylko smaczne, ale również zdrowe i wykwintnie podane. Serwujemy wyśmienite dania a’ la carte kuchni zarówno polskiej jak i europejskiej.

Miła obsługa i nowoczesne zaplecze konferencyjne – restauracyjne  zapewnią Państwu zarówno wspaniały wypoczynek w gronie rodzinnym jak i udane spotkanie biznesowe

Oferujemy  lokalne  wypieki cukiernicze.