Restauracje Ostrów Wielkopolski – kuchnie całego świata

Wyborna kuchnia oraz profesjonalna obsługa sprawiają, że Borowianka – restauracje Ostrów Wielkopolski jest doskonałym miejscem na business lunch, firmową kolację lub imprezę rodzinną.
Podajemy tradycyjne polskie dania oraz wykwintne potrawy europejskie. Jako specjalność lokalu na bankietach i imprezach okolicznościowych serwujemy dziczyznę.
W sezonie ogródek restauracyjny, umożliwia skosztowanie wyśmienitych potraw na świeżym powietrzu, delektując się pięknym otoczeniem.
Restauracja w Ostrowie Wielkopolskim poleca smaczne i tanie śniadania, obiady i kolacje.

Nasz lokal to idealne miejsce, aby delektować się autentycznymi smakami, wysoką jakością potraw i przyjemną atmosferą. Zatrudniamy zespół doświadczonych kucharzy, który przygotowuje tradycyjne dania. Śniadania, obiady i kolacje spod ich noża z pewnością zaspokoją nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia.


Pobierz menu
restauracja_slide_2.jpg
Organizujemy imprezy okolicznościowe, konferencje w Ostrowie Wielkopolskim, wesela, zabawy w obiekcie restauracyjnym oraz imprezy w plenerze na terenie ośrodka. Duża sala wyposażona jest w nagłośnienie, a wszystkie sale są klimatyzowane.
Restauracja w Ostrowie Wielkopolskim oferuje szeroki wybór dań mięsnych, w tym klasyczne pierogi, schabowy, żurek, barszcz, bigos i wiele innych. Wykorzystujemy tylko najświeższe składniki, aby zapewnić autentyczne smaki i zachować prawdziwą polską tradycję kulinarną. W menu nie mogło zabraknąć również wybornych dań z różnych regionów Europy. Czerpiemy inspirację z kuchni włoskiej, francuskiej, greckiej, hiszpańskiej i wielu innych, aby stworzyć bogatą i różnorodną ofertę. Serwujemy potrawy takie jak makarony, risotto, steki, owoce morza, sałatki, a także pyszne desery z różnych stron świata.

Przygotowując menu na imprezę okolicznościową, zawsze kierujemy się sugestiami naszych Gości. Chcemy, aby Wasze spotkanie było nie tylko pełne wrażeń, ale i przepełnione aromatem i smakiem tradycyjnych dań. W celu ustalenia szczegółów współpracy zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zorganizujemy dla Państwa wyjątkową imprezę rodzinną bądź firmową.
„Kuchnia przyjmuje zamówienia do 21:40 - nie dotyczy imprez okolicznościowych”